W piątek 21 lutego br. odbyło się dekanalne czuwanie dla młodzieży  przygotowane przez naszą młodzież działającą w Grupie Apostolskiej. Była to okazja, aby spotkać się razem przy Panu Jezusie obecnym w Najświętszym Sakramencie, który nas zapewnia: KOCHAM I DLATEGO JESTEM.

Ludzie młodzi adorowali Pana Jezusa obecnego w Eucharystii i wspólnie wyznali: JEZU KOCHAMY CIĘ I DLATEGO TU JESTEŚMY!!!

W modlitwie pomogła nam grupa muzyczna, która zapewniła oprawę muzyczną tego wydarzenia, za co pragniemy serdecznie podziękować. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w przygotowanie czuwania i wszystkim, którzy odpowiedzieli swoją obecnością i zgromadzili się w naszym kościele na wspólnej modlitwie zanoszonej do Boga.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: (Fot. A. Wolny)

• Środa 2020-07-08, Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
    Mt 10,1-7Jezus przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. A oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy – Szymon, zwany Piotrem, i brat jego Andrzej, potem Jakub, syn Zebedeusza, i brat jego Jan, Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, […]
Lipiec 2020