W piątek 21 lutego br. odbyło się dekanalne czuwanie dla młodzieży  przygotowane przez naszą młodzież działającą w Grupie Apostolskiej. Była to okazja, aby spotkać się razem przy Panu Jezusie obecnym w Najświętszym Sakramencie, który nas zapewnia: KOCHAM I DLATEGO JESTEM.

Ludzie młodzi adorowali Pana Jezusa obecnego w Eucharystii i wspólnie wyznali: JEZU KOCHAMY CIĘ I DLATEGO TU JESTEŚMY!!!

W modlitwie pomogła nam grupa muzyczna, która zapewniła oprawę muzyczną tego wydarzenia, za co pragniemy serdecznie podziękować. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w przygotowanie czuwania i wszystkim, którzy odpowiedzieli swoją obecnością i zgromadzili się w naszym kościele na wspólnej modlitwie zanoszonej do Boga.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: (Fot. A. Wolny)

• Środa 2020-10-21, 29. tydz. zwykły
    Łk 12,39-48Jezus powiedział do swoich uczniów: „To rozumiejcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której godzinie złodziej ma przyjść, nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Wy też bądźcie gotowi, gdyż o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie”. Wtedy Piotr zapytał: „Panie, czy do nas mówisz tę przypowieść, czy też do wszystkich?” Pan odpowiedział: […]