W piątek 21 lutego br. odbyło się dekanalne czuwanie dla młodzieży  przygotowane przez naszą młodzież działającą w Grupie Apostolskiej. Była to okazja, aby spotkać się razem przy Panu Jezusie obecnym w Najświętszym Sakramencie, który nas zapewnia: KOCHAM I DLATEGO JESTEM.

Ludzie młodzi adorowali Pana Jezusa obecnego w Eucharystii i wspólnie wyznali: JEZU KOCHAMY CIĘ I DLATEGO TU JESTEŚMY!!!

W modlitwie pomogła nam grupa muzyczna, która zapewniła oprawę muzyczną tego wydarzenia, za co pragniemy serdecznie podziękować. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w przygotowanie czuwania i wszystkim, którzy odpowiedzieli swoją obecnością i zgromadzili się w naszym kościele na wspólnej modlitwie zanoszonej do Boga.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: (Fot. A. Wolny)

• Sobota 2020-04-04, Wielki Post
    J 11,45-57Wielu spośród Żydów przybyłych do Marii, ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego. Niektórzy z nich udali się do faryzeuszów i donieśli im, co Jezus uczynił. Wobec tego arcykapłani i faryzeusze zwołali Najwyższą Radę i rzekli: „Cóż my robimy wobec tego, że ten człowiek czyni wiele znaków? Jeżeli Go tak pozostawimy, to wszyscy […]
Kwiecień 2020