· Gości online: 2

· Najnowszy użytkownik: nrg

Ostatnie Obrazy

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Boże Narodzenie

Boże NarodzenieNarodzenie Pańskie – w tradycji chrześcijańskiej – święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa.

Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego

2 - 3 grudnia nasza parafia przeżywała wyjątkowe dni. Mieliśmy okazję „gościć u siebie” obraz Jezusa Miłosiernego oraz relikwie św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II

Odpust ku czci św. Mikołaja

W czasie misji świętych i przygotowania do peregrynacji przeżywaliśmy 1 grudnia uroczystość odpustową. Sumie odpustowej przewodniczył i słowo Boże głosił ks. misjonarz Wiesław Pietrzak SCJ.

Misje parafialne

W dniach od 27.11 do 03.12 w nasza parafia przeżywała misje święte.

Misje święte w Skrzydlnej

27 listopada rozpoczniemy w naszej parafii misje święte przygotowujące nas do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II.

Nowi Lektorzy w dekanacie Tymbark

18 listopada w Tymbarku miała miejsce uroczystość błogosławieństwa nowych lektorów dla parafii z Dekanatu Tymbark. Dopuszczenia do posługi lektora i błogosławieństwa nowych lektorów dokonał Bp Władysław Bobowski

Uroczystość Wszystkich Świętych

Jak co roku 1 listopada obchodziliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych. Dzień ten jest dziękczynieniem Bogu za niezliczoną liczbę osób, które w swoim ziemskim życiu kierowały się wiarą, wiernie wypełniając wolę Bożą, a teraz radują się chwałą nieba. To również dzień szczególnej modlitwy za ich wstawiennictwem.

Dożynki

15 sierpnia dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony

40 lat pracy organisty

Minęło 40 lat pracy pana Tadeusza Szczurowskiego jako organisty w naszej parafii.