· Gości online: 1

· Najnowszy użytkownik: anka69

Ostatnie Obrazy

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Jubileusz ks. Proboszcza

W niedzielę 8 czerwca przeżywaliśmy srebrny jubileusz kapłaństwa naszego ks. proboszcza Marka Krupy.

Triduum Paschalne w Skrzydlnej

Triduum Paschalne to najważniejsze wydarzenia w roku liturgicznym Kościoła. Istotą tych dni jest celebracja męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.

Bierzmowanie w Skrzydlnej

10 kwietnia w Skrzydlańskiej parafii sakrament bierzmowania przyjęło 81 młodych osób, uczniów klas trzecich gimnazjalnych pochodzących z parafii Skrzydlna, Stróża, Szczyrzyc i Góra św. Jana.

Boże Narodzenie

Boże NarodzenieNarodzenie Pańskie – w tradycji chrześcijańskiej – święto upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa.

Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego

2 - 3 grudnia nasza parafia przeżywała wyjątkowe dni. Mieliśmy okazję „gościć u siebie” obraz Jezusa Miłosiernego oraz relikwie św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II

Odpust ku czci św. Mikołaja

W czasie misji świętych i przygotowania do peregrynacji przeżywaliśmy 1 grudnia uroczystość odpustową. Sumie odpustowej przewodniczył i słowo Boże głosił ks. misjonarz Wiesław Pietrzak SCJ.

Misje parafialne

W dniach od 27.11 do 03.12 w nasza parafia przeżywała misje święte.

Misje święte w Skrzydlnej

27 listopada rozpoczniemy w naszej parafii misje święte przygotowujące nas do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II.

Nowi Lektorzy w dekanacie Tymbark

18 listopada w Tymbarku miała miejsce uroczystość błogosławieństwa nowych lektorów dla parafii z Dekanatu Tymbark. Dopuszczenia do posługi lektora i błogosławieństwa nowych lektorów dokonał Bp Władysław Bobowski