W niedzielę 8 grudnia br. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Mikołaja Biskupa. Uroczystości odpustowej przewodniczył ks. dr hab. Marek Kluz, który też przez całą niedzielę pełnił posługę głoszenia słowa Bożego. W wygłoszonym kazaniu odpustowym zachęcał nas do naśladowania dobroci, którą odznaczał się zwłaszcza św. Mikołaj – patron naszej wspólnoty parafialnej. Ksiądz Profesor szczególnie zachęcał nas, abyśmy dobroć wprowadzali wśród swoich najbliższych – w naszych środowiskach rodzinnych.

Serdecznie dziękujemy za głębokie słowo płynące prosto z serca i za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tegorocznego odpustu parafialnego.

Św. Mikołaju Biskupie – módl się za namiboo!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości (Fot. A. Wolny):

• 2020-02-23, 7. Niedziela zwykła
    Mt 5,38-48Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść […]
Luty 2020
« Sty