W niedzielę 8 grudnia br. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Mikołaja Biskupa. Uroczystości odpustowej przewodniczył ks. dr hab. Marek Kluz, który też przez całą niedzielę pełnił posługę głoszenia słowa Bożego. W wygłoszonym kazaniu odpustowym zachęcał nas do naśladowania dobroci, którą odznaczał się zwłaszcza św. Mikołaj – patron naszej wspólnoty parafialnej. Ksiądz Profesor szczególnie zachęcał nas, abyśmy dobroć wprowadzali wśród swoich najbliższych – w naszych środowiskach rodzinnych.

Serdecznie dziękujemy za głębokie słowo płynące prosto z serca i za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tegorocznego odpustu parafialnego.

Św. Mikołaju Biskupie – módl się za namiboo!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości (Fot. A. Wolny):

• Poniedziałek 2020-01-27, 3. tydz. zwykły
    Mk 3,22-30Uczeni w Piśmie, którzy przyszli z Jerozolimy, mówili o Jezusie: „Ma Belzebuba i przez władcę złych duchów wyrzuca złe duchy”. Wtedy Jezus przywołał ich do siebie i mówił im w przypowieściach: „Jak może szatan wyrzucać szatana? Jeśli jakieś królestwo wewnętrznie jest skłócone, takie królestwo nie może się ostać. I jeśli dom wewnętrznie jest skłócony, […]
Styczeń 2020
« Gru