W niedzielę 8 grudnia br. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Mikołaja Biskupa. Uroczystości odpustowej przewodniczył ks. dr hab. Marek Kluz, który też przez całą niedzielę pełnił posługę głoszenia słowa Bożego. W wygłoszonym kazaniu odpustowym zachęcał nas do naśladowania dobroci, którą odznaczał się zwłaszcza św. Mikołaj – patron naszej wspólnoty parafialnej. Ksiądz Profesor szczególnie zachęcał nas, abyśmy dobroć wprowadzali wśród swoich najbliższych – w naszych środowiskach rodzinnych.

Serdecznie dziękujemy za głębokie słowo płynące prosto z serca i za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tegorocznego odpustu parafialnego.

Św. Mikołaju Biskupie – módl się za namiboo!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości (Fot. A. Wolny):

• Sobota 2020-04-04, Wielki Post
    J 11,45-57Wielu spośród Żydów przybyłych do Marii, ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego. Niektórzy z nich udali się do faryzeuszów i donieśli im, co Jezus uczynił. Wobec tego arcykapłani i faryzeusze zwołali Najwyższą Radę i rzekli: „Cóż my robimy wobec tego, że ten człowiek czyni wiele znaków? Jeżeli Go tak pozostawimy, to wszyscy […]
Kwiecień 2020
« Mar