W niedzielę 8 grudnia br. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Mikołaja Biskupa. Uroczystości odpustowej przewodniczył ks. dr hab. Marek Kluz, który też przez całą niedzielę pełnił posługę głoszenia słowa Bożego. W wygłoszonym kazaniu odpustowym zachęcał nas do naśladowania dobroci, którą odznaczał się zwłaszcza św. Mikołaj – patron naszej wspólnoty parafialnej. Ksiądz Profesor szczególnie zachęcał nas, abyśmy dobroć wprowadzali wśród swoich najbliższych – w naszych środowiskach rodzinnych.

Serdecznie dziękujemy za głębokie słowo płynące prosto z serca i za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia tegorocznego odpustu parafialnego.

Św. Mikołaju Biskupie – módl się za namiboo!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości (Fot. A. Wolny):

• Środa 2020-07-08, Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
    Mt 10,1-7Jezus przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. A oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy – Szymon, zwany Piotrem, i brat jego Andrzej, potem Jakub, syn Zebedeusza, i brat jego Jan, Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, […]
Lipiec 2020