11 grudnia nasza parafia przeżywała doroczną uroczystość odpustową ku czci patrona św. Mikołaja Biskupa.
Mszy św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił tutejszy rodak ks. Piotr Sieja obecnie proboszcz parafii pod wezwaniem św. Wojciecha w Osieczanach.

Wraz z głównym celebransem mszę św. koncelebrowali: ks. Józef Puchała były proboszcz a obecnie rezydent w parafii Jurków oraz ks. proboszcz Piotr Pawlina.

Podczas uroczystej sumy został poświęcony nowy sztandar do naszego kościoła przedstawiający postać św. Mikołaja. Uroczystość odpustową uświetniła Orkiestra Parafialna oraz Chór Matek. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji naszej uroczystości.