33 Niedziela Zwykła „C”- 17.11.2019 r.

1. Dzisiaj 33 niedziela w ciągu roku.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
  • poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz., patronki Ruchu Czystych Serc,
  • środa – wspomn. św. Rafała Kalinowskiego, prezb.,
  • czwartek – wspomn Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
  • piątek – wspomn. Św. Cecylii, dziew. i męcz., patronki organistów i chórów kościelnych.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Zachęcamy do nabywanie chlebków caritasowych z których dochód jest przeznaczony na pomoc potrzebującym.
  3. Msze św. w tym tygodniu o codziennie o godz. 7.00. Natomiast w środę i piątek o godz. 17.00. Wypominki listopadowe są w środę połączone z różańcem pół godziny przed mszą świętą natomiast w piątek połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego kwadrans przed mszą św. W środę po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Trwają prace przy nowych ubikacjach oraz poszerzaniu korytarza prowadzącego do Sali św. Kingi. Ponadto prowadzimy przygotowania do prac przy nowym parkingu. Bóg zapłać naszym parafianom za wykonywane prace.
  5. Przy porządkowaniu grobów na cmentarzu pamiętajmy, aby zabierać szkła po zniczach do domów. Wystarczy wymienić tylko wkłady.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie młodzieży z Grupy Apostolskiej za pracę przy przenoszeniu zabytkowych ołtarzy.
  7. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Józef Zając z Przenoszy. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14:00. Miłosierdziu Bożemu polecajmy jego duszę.

Listopad 2019
« Lip