W niedzielę 27 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 odbyły się Skrzydlańskie Plenerowe Jasełka w wykonaniu młodzieży z Grupy Apostolskiej. Wydarzenie to miało miejsce na placu przed naszym parafialnym kościołem, gdzie zostały odegrane poszczególne sceny jasełkowe. Zgromadzeni widzowie zostali zaproszeni do tego, aby podążać wraz z Maryją i Józefem do stajenki Betlejemskiej, w której przyszedł na świat Jezus.

Mamy nadzieję, że przeżycia, które  towarzyszyły podczas uczestnictwa w tym spektaklu, pomogły głębiej pochylić się nad tajemnicą Narodzenia Jezusa. Cieszymy się, że inicjatywa podjęta przez młodzież została doceniona przez licznie zgromadzonych naszych parafian i gości, którzy przybyli, aby obejrzeć to niecodzienne przedstawienie jasełkowe w plenerze przy pięknej aurze pogodowej.

Przedstawienie zostało jeszcze raz zaprezentowane dla młodzieży z dekanatu w piątek 01.02.2019 r. o godz. 19:00. Dziękujemy za obecność młodzieży.

Na tym miejscu wyrażamy wdzięczność dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego plenerowego przedstawienia. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim aktorom, którzy wcielili się w poszczególne role. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Skrzydlańskich Plenerowych Jasełek składamy serdeczne “Bóg zapłać”

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego przedstawienia:

Zob. Więcej zdjęć: Skrzydlańskie Plenerowe Jasełka – 27.01.2019 r. (Fot. Aleksander Wolny)

• Środa 2020-10-21, 29. tydz. zwykły
    Łk 12,39-48Jezus powiedział do swoich uczniów: „To rozumiejcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której godzinie złodziej ma przyjść, nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Wy też bądźcie gotowi, gdyż o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie”. Wtedy Piotr zapytał: „Panie, czy do nas mówisz tę przypowieść, czy też do wszystkich?” Pan odpowiedział: […]