W Wielki Czwartek rozpoczynamy obchód Triduum Paschalnego. Tego dnia gromadzimy się w naszym parafialnym wieczerniku, aby uczestniczyć w Liturgii Wieczerzy Pańskiej. Wielki Czwartek jest dniem szczególnej wdzięczności względem Boga za sakrament Eucharystii i sakrament kapłaństwa, bowiem Jezus w Wieczerniku ustanowił te dwa sakramenty, aby pozostać z nami aż do skończenia świata.

Tego dnia przedstawiciele naszej parafii złożyli życzenia kapłanom posługującym w naszej wspólnocie parafialnej.

Na zakończenie liturgii  Najświętszy Sakrament został przeniesiony do ciemnicy na pamiątkę pojmania Jezusa, gdzie wierni mogli trwać w cichej adoracji.

Przy okazji Wielkiego Czwartku  dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie, za waszą modlitwę, życzliwość i wszelką troskę o nas kapłanów. Serdeczne Bóg zapłać!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych obchodów Wielkiego Czwartku (Fot. Aleksander Wolny):

Listopad 2019
« Lip